NANO ochrana na karoserii CERAMIC

 

Nano ochrana na karoserii CERAMIC je prostředek, který na laku automobilů, motocyklů, čtyřkolek, nákladních automobilů, skútrů a lodí vytváří tvrdý keramický štít z nanočástic. Chráněný povrch je výrazně tvrdší a proto odolnější proti mechanickému poškození (škrábance, oděrky a stopy od kamínků). Povrch laku je zároveň dokonale vyhlazen a uzavřen. Údržba automobilu je poté velmi snadná.

Objem 50 ml stačí na jedno malé osobní auto nebo 2 motorky.

 

 

Dostupnost Skladem
349 Kč
   
Kategorie Autopříslušenství
 

Postup APLIKACE:

  • Před ošetřením musí být povrch dokonale čistý, suchý a zbavený mastnoty, aby se ochrana navázala přímo na lak vozidla. Tento krok je nesmírně důležitý, protože přímo ovlivňuje efekt, který aplikací dosáhnete. Prodlužuje životnost ochrany a proto ho nepodceňujte!
  • Nanášení ochrany doporučujeme při teplotách 3°C - 30°C za použití ochranných rukavic. V případě, že je ochrana nanášena venku, nesmí 24 hodin pršet.
  • Následně aplikovat NANO ochranu na karoserii CERAMIC na povrch, a to krouživým pohybem pomocí utěrky z mikrovlákna. Nechat cca 15 minut působit a druhou utěrkou z mikrovlákna jemně povrch doleštit. 
  • Po ošetření se efekt odolnosti vůči vodě dostaví po pár hodinách. Odolnost vůči oděru, chemická odolnost a efekt "lehkého čištění" se dostaví po 24 hodinách, kdy je ochrana zcela propojena a vytvrzena.